İletişim, Ulaşım

İletişim Bilgileri

Telefon: 0533 370 30 30 Email: info@talaybaglari.com / talaybaglari@gmail.com

Rezervasyon ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle email veya telefon ile irtibata geçiniz. Aşağıdaki iletişim formu kullanarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Ulaşım

Kendi Aracınızla:

İstanbul'dan Tekirdağ-Keşan-Gelibolu-Eceabat karayolunu takip ederek Çanakkale Boğazına ulaşıp tercihinize göre Gelibolu ya da Eceabat'tan arabalı vapurla ya da Kilitbahir'den arabalı motorla Çanakkale Boğazını geçerek Çanakkale'ye ulaşabilirsiniz.

İstanbul'dan Bandırma feribotunu tercih ederseniz, Çanakkale yönünde yolunuza devam edip daha sonra Ezine tabelalarını takip edebilirsiniz.

Çanakkale–Ezine yolu üzerinde göreceğiniz Bozcaada tabelasından saparak köy yolununu tercih edebilir ya da Ezine'ye devam edip yeni yolu tercih edip Geyikli tabelalarını takip ederek Geyikli İskelesine ulaşabilirsiniz.

İstanbul-Tuzla-Gebze- Osmangazi koprüsünden Bursa İzmir otobanı takip edilip Bandırma Çanakkale ayrımından sapilarak Bursa-Biga-Çan-Ezine yolu da tercih edilebilir.

Çanakkale - Geyikli iskelesi arası karayolu ile 55 km.'dir ve yaklaşık olarak 50 dk. sürer.

Adamıza, Gestaş tarafından ve Geyikli iskelesinden arabalı vapurlarla sağlanan ulaşım 30-40 dk.sürmektedir.

Feribot seferleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilmeniz için mutlaka www.gestasdenizulasim.com.tr sitesini ziyaret etmenizi veya 444 0 752 numaralı telefon numarasından bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Adamıza araçla ve diğer illerimizden gelişlerde sırası ile Çanakkale-Ezine-Geyikli-Geyikli İskelesi tabelaları dikkate alınmalıdır.

Teknenizle de gelebilirsiniz

Çanakkale'ye İstanbul'dan Onur Air, Ankara'dan Anadolu Jet direct uçuşları bulunmaktadır.

Adaya vardıktan sonra Talay Bağları Konuk Evimize varmak için;

Kendi aracınızla gelmeniz durumunda, Ada'nin güneyine doğru 8 km. ilerlemenizi ve Sulubahçe tabelalarını takip etmenizi, aracınızın olmaması durumunda ise gelişinizden birkaç gün önce bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.