İletişim, Ulaşım

İletişim Bilgileri

Telefon: 0533 370 30 30 / 0532 477 18 11 Email: info@talaybaglari.com

Rezervasyon ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle email veya telefon ile irtibata geçiniz. Aşağıdaki iletişim formu kullanarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Ulaşım

İstanbul’dan İstanbul-Tekirdağ-Keşan-Gelibolu-Eceaabat karayolu ile Çanakkale boğazına ulaşıp tercihinize göre Eceabat’tan arabalı vapura ya da biraz daha karayoluna devam ederek Kilitbahir’den arabalı motorlarla Çanakkale’ye ulaşabilirsiniz.

İstanbul’dan Bandırma feribotunu tercih ederseniz, Çanakkale yönünde youlunuza devam edip daha sonra Ezine tabelalarını takip edebilirsiniz.

Çanakkale–Ezine yolu arasında ya Bozcaada tabelası ile köy yollarına girebilir ve Geyikli Iskelesi istikametinde yolunuza devam edersiniz ya da Ezine’den Geyikli Iskelesi istikametini tercih edersiniz.

Kuzey ve Güney diğer illerimizden gelişlerde Ezine-Geyikli tabelaları dikkate alınmalıdır. Çanakkale- Geyikli iskelesi arası karayolu ile 55 km.'dir ve yaklaşık olarak 50 dk. sürer. Gestaş tarafından arabalı vapurlarla sağlanan ulaşım Geyikli iskelesinden 30 -40 dk.arasındadır.

Feribot seferleri ile ilgili, www.gestasdenizulasim.com.tr sitesinden, veya 444 0 752 telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

Bir başka ulaşım yolu İstanbul’dan deniz uçağı olabilir. Sea Bird havayolu şirketi, yaz mevsiminde, İstanbul ile Bozcaada arası düzenli sefer uygulamaktadır. www.flyseabird.com internet sitesinden veya 0850 811 0732 telefon numarasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Teknenizle de gelebilirsiniz…

Adaya vardıktan sonra, kendi aracınızla gelmeniz durumunda, Ada’nin güneyine doğru 8 km. ilerlemeniz ve Sulubahçe tabelalarınızı takip etmeniz gerekir. Aracınızın olmaması durumunda, önceden haber vermeniz ricası ile gelip iskeleden sizi alırız.